В одній із громад Роменського району місцевий бізнесмен звів і облаштував 24 житлові будинки для внутрішньо переміщених осіб. Наразі частина осель ще перебуває на стадії ремонту.
Про це повідомляє видання “Цукр”.
У будинках проживають родини з прикордонних громад Сумщини, які втратили домівки через російські обстріли, а також переселенці з інших регіонів України. Зокрема в хатах поселилися ВПО з Запорізької, Донецької й Дніпропетровської областей. За словами Григорова, допомога є комплексною — переселенцям не лише надають житло, але й створюють умови для адаптації та працевлаштування. Це дозволяє родинам швидше облаштуватися на новому місці.
Разом із представниками бізнесу місцева влада визначила подальші кроки підтримки ініціативи. У дописі не уточнили, у якій саме громаді збудували житло та хто є ініціатором будівництва.
РАНІШЕ МИ ПОВІДОМЛЯЛИ: Підтримка ВПО: Уряд розширив можливості громад для покращення умов проживання





