Українські прикордонники завдали удару по російських силах на Південно-Слобожанському напрямку, знищивши техніку та укріплення ворога.
Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.
За даними відомства, бійці підрозділу РУБпАК «Стрікс» ліквідували ворожу позицію, автомобіль, танк та два укриття противника.
На Південно-Слобожанському напрямку українські прикордонники знищили ворожу техніку та об’єкти






