Бійці підрозділу «Стрікс» завдали удару по техніці російських військ на Південно-Слобожанському напрямку.
Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.
«Днями, після виявлення цілей аеророзвідкою, оператори FPV-дронів завдали точних ударів по ворогу. У результаті було пошкоджено два танки, знищено комплекс «Муром-М», дві антени зв’язку та автомобіль супроводу з особовим складом», – йдеться у повідомленні.






