Кіровоградська обласна прокуратура повідомила керівнику одного з військових комісаріатів області про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди від призовників.
Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної прокуратури.
«За даними слідства, керівник місцевого військового комісаріату та його спільники із числа цивільних осіб обіцяли призовникам за винагороду отримання так званого «білого військового квитка» (зняття з військового обліку у зв’язку із визнанням непридатним до проходження строкової військової служби). Свої «послуги» фігуранти справи оцінили у 2200 доларів США з одного військовозобов’язаного», ‒ інформує відомство.
Відзначається, що підозрюваних затримали під час передачі черговому призовнику «білого квитка». Слідство має у своєму розпорядженні інформацію про декілька фактів отримання хабарів від різних призовників.
Досудове розслідування здійснюють слідчі УСБУ в Кіровоградській області.
Як повідомлялося раніше, у Миколаєві за отримання хабара затримали військового комісара.





