Сьогодні російські війська скинули по три авіабомби на Костянтинівку та Іллінівку в Донецькій області.

За повідомленням голови Донецької ОВА Вадима Філашкіна, у Костянтинівці ціль удару — місцева лікарня.

«Костянтинівська лікарня — чергова “військова” мішень російських окупантів. Сьогодні вони прицільно скинули 3 авіабомби на лікарню, яка до останнього приймала і лікувала місцевих жителів. Удари по цивільній та соціальній інфраструктурі — це свідомий вибір росіян, цілеспрямовані терористичні акти», — написав Філашкін.

У Іллінівці внаслідок авіаудару загинули двоє людей та пошкоджено п’ять нежитлових будівель.

Голова ОВА закликав мешканців Донеччини евакуюватися з небезпечних районів.