Техніку російських окупантів, що залишилася після форсування річки Казенний Торець на Донеччині, знищили українські захисники 33-ї ОМБр.
Про це повідомляє Telegram-канал YIGAL LEVIN.
На Донеччині українські захисники знищили техніку РФ, що залишилася після форсування річки (відео)






