Техніку російських окупантів, що залишилася після форсування річки Казенний Торець на Донеччині, знищили українські захисники 33-ї ОМБр.

Про це повідомляє Telegram-канал YIGAL LEVIN.

На Донеччині українські захисники знищили техніку РФ, що залишилася після форсування річки (відео)