Російські війська завдали ракетного удару по ринку в Костянтинівці Донецької області. Внаслідок атаки загинули три людини, ще четверо отримали поранення.

За інформацією Telegram-каналу голови Донецької ОВА Вадима Філашкіна, росіяни випустили по місту 8 ракет зі “Смерчів”, свідомо вціливши в ринок.

Пошкоджено 15 торгових павільйонів, 8 приватних будинків, 6 багатоповерхівок, крамницю, 2 автівки та лінію електропередач.

Філашкін закликав мешканців евакуюватися: “Залишатися на Донеччині небезпечно! Росіяни навмисне б’ють по цивільних, щоб убити та покалічити якнайбільше людей”.