У селі Вікно Чернівецької області наближаються до завершення роботи з реконструкції нежитлової будівлі, яка буде використана для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Протягом чотирьох місяців підрядна організація активно працювала над об’єктом, незважаючи на прохолодний та дощовий весняний період, а також надскладну ситуацію в країні.
Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.
З метою контролю за ходом та якістю виконання робіт, директор Департаменту капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації Микола Гладюк разом з інженерами технічного нагляду здійснили черговий виїзд на об’єкт.
Приємно відзначити, що в основному корпусі будівлі будівельники вже завершили всі загальнобудівельні роботи. Це значний крок до створення комфортних умов для людей, які були змушені залишити свої домівки.
Наразі тривають роботи в додатковому корпусі. Тут вже завершено кладочні роботи стін та перегородок, а також роботи з влаштування даху. Розведено електричні мережі, змонтовано енергозберігаючі вікна та утеплено фасад. На завершальному етапі знаходяться внутрішні штукатурні роботи, що свідчить про швидке наближення до повної готовності об’єкта.
Цей проєкт є яскравим прикладом того, як у непрості часи, об’єднаними зусиллями та з вірою в перемогу, можна досягати значних результатів і надавати необхідну підтримку тим, хто її найбільше потребує.
РАНІШЕ МИ ПОВІДОМЛЯЛИ: У Чернівцях запрацював Центр соціальної допомоги та інклюзивний прихисток для ВПО





