Киянка Марина поділилася емоціями після нічної комбінованої атаки російських військ на столицю.
Про це повідомляє “Патріот Донбасу” з посиланням на її допис у Facebook.
«Знала, відчувала наближення обстрілу. Ніч з присмаком страху, тривоги, розпачу, тремтіння. Але і подяки водночас – Богу, військовим», – написала вона.
Марина зазначила, що поблизу її дому ворог завдав серйозних пошкоджень.
Вона також підкреслила, атака була здійснена після від’їзду іноземних делегацій, що робить удар особливо підступним.





