Глава МЗС РФ заявив, що Росія нібито утримується від активного захоплення Донеччини, щоб «не завдавати шкоди територіям, де проживають росіяни».
Про це він сказав в інтерв’ю Shanghai Media Group, передає Цензор.
За словами міністра, Росія «послідовно виконує завдання так званої спеціальної військової операції» і нібито не використовує всі наявні засоби ураження.
Він також повторив тезу про те, що на цих територіях проживають «їхні люди», яких, за його словами, «намагаються придушити».





