Захід «#StopFake», організований освітнім проєктом для школярів 1-11 класів, розпочався 22 жовтня і триватиме до 25 листопада.
Про це йдеться у повідомленні освітнього проєкту «На урок».
«Цей конкурс допоможе навчитися розрізняти фейки та інші підступні види інформаційних повідомлень в інтернеті, а також – дізнатися захопливі факти про інформаційне суспільство та передумови його появи», – йдеться у повідомленні.
Зазначено, що для участі в конкурсі варто зареєструватися. Розпочати виконувати завдання можна відразу після авторизації. Для кожної вікової категорії вони різні.
Перевагами конкурсу «#StopFake» є те, що він проходить в онлайн-форматі, а розв’язання здійснювати можна за допомогою планшета або комп’ютера. Крім того, час виконання завдань учень обирає сам. Зрештоюпо завершенню учасники можуть отримати нагороди.





