Колаборант Євген Балицький, якого окупанти призначили гауляйтером Запорізької області виклав фото зі зрадниками, які пішли до так званого «ополчення» в окупованому регіоні.
Про те, що буде формуватися таке «ополчення» Балицькій повідомляв ще у березні цього року. Все це виглядало, як проведення прихованої мобілізації на окупованих Росією територіях. Колаборант тоді заявляв, що до цього формування будуть входити громадяни РФ, тобто ті, які вже отримали російські паспорти.
Балицькій стверджує, що, ті хто буде в «ополченні» нібито будуть лише охороняти громадський порядок, важливі об’єкти тощо.
Собі ж колаборант вже оформив статус «учасника бойових дій» від міноборони РФ. Крім того, він вже отримав заочний вирок українського суду за колабораційну діяльність — 15 років та конфіскацію майна.






