Голова Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн у суботу приїхала до Києва, щоб зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським та обговорити просування України до членства у Євросоюзі.

Про це повідомляє Укрінформ.

«З Президентом Зеленським ми переглянемо нашу спільну роботу, необхідну для відновлення та прогресу, зробленого Україною на шляху до Європейського Союзу», – повідомила фон дер Ляєн.

Вона додала, що рада повернутися до Києва та ще раз запевнила у підтримці України Євросоюзом.

У виданні нагадали, що 23-24 червня у Брюсселі має відбутися засідання Європейської ради, одним з питань якого буде розгляд заявки України на членство в ЄС та ухвалення рішення про надання нашій державі статусу країни-кандидата.