Голова Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн у суботу приїхала до Києва, щоб зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським та обговорити просування України до членства у Євросоюзі.
Про це повідомляє Укрінформ.
«З Президентом Зеленським ми переглянемо нашу спільну роботу, необхідну для відновлення та прогресу, зробленого Україною на шляху до Європейського Союзу», – повідомила фон дер Ляєн.
Вона додала, що рада повернутися до Києва та ще раз запевнила у підтримці України Євросоюзом.
У виданні нагадали, що 23-24 червня у Брюсселі має відбутися засідання Європейської ради, одним з питань якого буде розгляд заявки України на членство в ЄС та ухвалення рішення про надання нашій державі статусу країни-кандидата.




