На Харківщині за добу через обстріли одна людина загинула, ще дев’ятеро постраждали.

Про це голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив у Facebook.

Для ударів окупанти застосували дві реактивні системи залпового вогню та 58 безпілотників, 20 із яких — типу «Герань-2», «Ланцет», «Молнія» та FPV; тип решти наразі не встановлено.

“Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури”, – йдеться у повідомленні.