В Енергодарі з п’ятої години ранку не припиняються постійні мінометні обстріли. Також містяни чують автоматні черги.
Про це повідомляє міський голова Дмитро Орлов.
"Відомо про влучання в декілька цивільних об’єктів. Є постраждалі! Скільки саме, з’ясовуємо", – йдеться у повідомленні.
Мер також поросив містян залишатися вдома та обов’язково дотримуватися правила двох стін.




