В Енергодарі з п’ятої години ранку не припиняються постійні мінометні обстріли. Також містяни чують автоматні черги.

Про це повідомляє міський голова Дмитро Орлов.

"Відомо про влучання в декілька цивільних об’єктів. Є постраждалі! Скільки саме, з’ясовуємо", – йдеться у повідомленні.

Мер також поросив містян залишатися вдома та обов’язково дотримуватися правила двох стін.