Українська співачка Джамала (Сусана Джамаладінова) посіла третє місце у глобальному плейлисті Spotify Equal 2023.
Про це артистка повідомила у соцмережах, передає Укрінформ.
«Вчора отримала новину про те, що увійшла в трійку найпопулярніший світових виконавців зі Spotify Equal за 2023 рік. У цей же момент я бачу новини, що мене, співачку, арештували. Дуже дякую кожному за підтримку», – написала вона.
Нещодавно стримінгова платформа Spotify підбила підсумки 2023 року і назвала найпопулярніші пісні у світі та кожній країні. Джамала потрапила до топ-3 глобального плейлиста Spotify Equal 2023 з піснею Take Me To A Place із ЕР «Поклик».
На першому рядку опинилися румунська співачка INNA та американська співачка та піаністка Аліша Кіз.
У березні 2023 року Джамала стала першою українською амбасадоркою збірки Equal від Spotify.
Також у виданні нагадали, що у Москві в середу, 29 листопада, заочно взяли під варту оголошену раніше у розшук українську співачку Джамалу.






