Генеральний секретар НАТО Марк Рютте у середу, 3 червня, прибув з візитом до Києва.
Про це повідомляє «Суспільне».
У компанії зазначили, що на столичному вокзалі главу Альянсу зустріли, назвавши його візит важливим сигналом підтримки України з боку НАТО та проявом солідарності з українським народом.
«Цей візит є жестом солідарності й підтримки Альянсом нашої країни», — йдеться у повідомленні.





