Для пересування столицею транспортних засобів під час комендантської години з 2026 року запровадять цифрові спецперепустки.
Таке рішення ухвалили на Раді оборони міста Києва, повідомляє КМДА.
Зазначається, що Київській міській військовій адміністрації доручили спільно з 12 Армійським корпусом Сухопутних військ ЗСУ розробити та затвердити наказ і порядок його реалізації.
Також має бути створена і впроваджена інформаційно-комунікаційна система управління цифровими перепустками для проїзду транспортних засобів.
Окрім того, Київська міська військова адміністрація має звернутися до обласної адміністрації з пропозицією запровадити цифрові перепустки і в області.
Читайте також: У столиці можуть дозволити таксі працювати в комендантську годину: роз’яснення КМВА
Довідка. Комендантська година в Києві триває із 00:00 до 5:00. У цей час перепустками для переміщення автівок і спецтранспорту в комендантську годину можуть користуватися особи, які працюють у секторі безпеки та оборони України та на об’єктах критичної інфраструктури міста.





