У селі Чорногузи Чернівецької області відкрили модульне містечко для переселенців, розраховане на 120 осіб, на зведення якого витратили 17,5 млн гривень.
Про це повідомляє видання “Трибун”.
Ідею вдалося реалізувати завдяки співпраці Товариства Червоного Хреста України, Чернівецької ОВА та Вижницької міської ради в межах укладеного меморандуму про партнерство.
Як розповіли посадовці, головна мета проєкту — забезпечити гідні умови для тимчасового проживання людей, які через війну змушені були залишити власні домівки. Із загальної вартості в понад 17,5 мільйона гривень 3 мільйони спрямували з обласного бюджету як співфінансування.
У містечку облаштували 23 модульні будинки, 3 з них, площею 135 квадратних метрів кожен, — призначені для дитячих будинків сімейного типу. Загалом тут зможуть оселитися близько 120 переселенців.
Заступниця голови Чернівецької ОВА Оксана Симак підкреслила, що всі будиночки під’єднані до необхідних інженерних мереж — електрики, водопостачання, водовідведення та опалення, тож мають базові умови для життя.
Містечко розташоване в зоні з розвиненою соціальною інфраструктурою. У пішохідній доступності — ліцей, дитячий садок та амбулаторія загальної практики сімейної медицини.
РАНІШЕ МИ ПОВІДОМЛЯЛИ: ВПО у Кропивницькому запрошують дітей на святкову програму






