У прямому ефірі на програмі пропагандиста Володимира Соловйова вже думають, куди буде завдано першого ракетного удару, якщо Україна отримає далекобійну західну зброю, або якщо почнеться війна з НАТО.
Депутат держдуми, колишній генерал-лейтенант, а зараз заступник голови комітету з оборони Андрій Гурульов переймається, що перший ракетний удар буде саме по студії пропагандиста Соловйова.
Гурульов у цій студії частий гість, де він підробляє штатним пропагандистом та військовим експертом. Саме з цієї студії він неодноразово погрожував ударами по країнах НАТО, а також робив на інших пропагандистських ресурсах.
Він чомусь думає, що саме пропагандистська студія є пріоритетною ціллю для Сил оборони України. Ймовірно він таким чином він намагається підкреслити свій статус та статус Соловйова, як головних доблесних воїнів з НАТО у телевізорі.
Гурульов щось там ще розповідав, про наявність ешелонованої системи ППО, при цьому заявляв, що неможливо все збити.
Гурульов один з так званих яструбів з російської держдуми. Він, як і Соловйов є адептом ядерної війни. Колишній генерал-лейтенант декілька разів волав про те, що треба завдавати ядерних ударів не лише по Україні та й по країнах НАТО.
Правда після того, як він неодноразово погрожував Альянсу, закликав заривати усе у землю, тому що російська система ППО не впорається з ракетною відповіддю від країн-союзників.
Колишній російський генерал жодного разу не розповідав, що буде з Росією, якщо вона наважиться завдати ударів по країнах НАТО, або почне використовувати ядерну зброю у війні з Україною. Про наслідки для РФ він ніколи не розповідає.
Агресивний депутат Гурульов погрожував ударами по Франції. У березні минулого року Гурульов закликав завдати ударів по Великій Британії та просто знести цю країну. Погрожував Нідерландам та погрожував США. І це не повний перелік країн НАТО, яким погрожував колишній генерал-лейтенант російської армії.
Андрій Гурульов на прохання Соловйова рахував кількість ядерних боєприпасів для удару по Харкову.
А ще він нещодавно закликав передавати російські ракети терористам, аби вони завдавали удари по цивільних кораблях у Червоному морі.






