На Рівненщині молодий хлопець після конфлікту між компаніями влаштував стрілянину по натовпу. Зловмисник поранив чотирьох людей і втік.

Про це повідомила поліція Рівненської області.

Зловмисника вже розшукали, вирішується питання про його затримання.

За даними правоохоронців, попередньо відомо, що сьогодні, 15 грудня, близько першої ночі у селі Великі Селища між двома компаніями виник конфлікт, молодик з однієї кілька разів вистрілив із автомату по учасниках з іншої.

Зловмисник втік із місця події, однак через ткілька годин його розшукали. Наразі вирішується питання про затримання стрільця у порядку ст. 208 КПК України.

У результаті протиправних дій вогнепальні поранення отримали четверо парубків, всіх госпіталізували до лікарні, загрози їх життю не має.

За фактом замаху на умисне вбивство кількох осіб слідчі відкрили кримінальне провадження.