Володимир Зеленський відзначив державними нагородами 149 учасників бойових дій, 15 з них – посмертно.

Про це президент України повідомив увідеозверненні.

"Підписав сьогодні указ про нагородження наших воїнів. 149 учасників бойових дій відзначені державниминагородами, з них 15 – посмертно. Завжди пам’ятатимемо наших героїв", – наголосив Зеленський.