Донецький «Шахтар» провів матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги конференцій і за його підсумками пробився до півфіналу турніру.

Про це повідомляє «Патріот Донбасу» з посиланням на «Суспільне Спорт».

У першому таймі команди не змогли відзначитися, хоча гра була напруженою — арбітр показав п’ять жовтих карток, більшість із яких отримали футболісти АЗ.

Рахунок було відкрито на 58-й хвилині: після передачі Куана Еліаса бразилець Аліссон у боротьбі із захисниками відправив м’яч у ворота нідерландців.

Згодом АЗ зміг переломити хід гри. Спершу на 73-й хвилині Ісак Єнсен зрівняв рахунок прямим ударом зі штрафного, а вже на 80-й Матей Шін вивів свою команду вперед.

Втім, «гірники» швидко відповіли: на 83-й хвилині Лука Мейрелліш зрівняв рахунок, реалізувавши свій момент у штрафному майданчику суперника.

За підсумками двоматчевого протистояння «Шахтар» вийшов до півфіналу Ліги конференцій, де зустрінеться з англійським «Крістал Пелес».

АЗ Алкмар 2:2 Шахтар Донецьк
(перший матч 0:3)

ОГЛЯД МАТЧУ