Минулої доби, 15 грудня, російські окупаційні війська завдали ударів по Дружківці та Мирнограду на Донеччині. Інформація про постраждалих не надходила.
Про це повідомляє поліція Донецької області.
Внаслідок ворожих обстрілів руйнувань зазнали 12 цивільних об’єктів, з них три житлових будинки.
На Дружківку окупанти скинули дві авіабомби “УМПБ Д-30СН” – пошкодили багатоквартирний будинок, комунальне підприємство, бібліотеку, магазин, цивільне авто, електромережі.
По Мирнограду росія вдарила з артилерії – пошкоджено 2 багатоквартирних будинки.






