У Слов’янську Донецької області Служба безпеки України затримала двох зловмисників, які, погрожуючи вбивством, вимагали 74 тис. грн у місцевого підприємця.

Про це повідомила пресслужба ГУ СБУ в Донецькій області.

Встановили, що двоє громадян однієї з країн Закавказзя, які мають відношення до кримінальних кіл регіону, займалися вимаганням.

Затриманні звинуватили чоловіка у неповерненні неіснуючого боргу у розмірі 74 тис. грн. та погрожували йому фізичною розправою у разі неповернення.

Затримання обох зловмисників відбулося у Слов’янську після отримання частини суми у розмірі 33 тис. грн.

Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмисникам про підозру у вимаганні.

Правоохоронці встановлюють всі обставини правопорушення.

Операцію із викриття зловмисників проводило ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях спільно із управлінням стратегічних розслідувань Поліція Донецької області за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури.