Вчорашнє призначення Вадима Ляха керівником Слов’янської ВЦА шокувало ветеранську спільноту Донеччини. Один з мешканців міста Фрідон Векуа почав голодування. До речі, він є свідком у судових справах Штепи та Воропаєва, яких обвинувачують у сприянні створенню терористичної організації та посяганні на територіальну цілісність України. Лях теж заявлений, як свідок по цих справах. Але керівник ВЦА є свідком зі сторони захисту, а Векуа зі сторони обвинувачення.
Виказати своє обурення щодо призначення Ляха приїхали учасники російсько-української війни і кажуть, що це тільки початок і акція буде розширюватися.
Олександр Харченко – учасник бойових дій, представник Донецької області в раді ветеранів у міністерстві ветеранів щодо призначення Ляха, якому закидають співпрацю з бойовиками угрупування Гіркіна. Ветерани вимагають, щоб замість Ляха призначили іншу людину, а не настільки «токсичну» для ветеранів.
«Ми воювали, він співпрацював. Тепер його знову призначають. Наші умови – приберіть сепаратиста. Призначте будь-яку іншу людину, яка воювала».
Далі він додав:
«Я, як радник міністра буду підіймати це питання у міністерстві. Міністр (Юлія Лапутіна) вона член РНБО».
Крім того, Олександр Харченко розповів про своє ставлення до ОПЗЖ і про фейк, що акції ветеранів нібито пов’язані з цією проросійською партією.
«Для нас ОПЗЖ, Медведчук, Королевська – це ті вороги, які привели війну. Ми точно з ними не співпрацюємо. Ми кажемо: приберіть цього сепаратиста. Тому що ця акція буде розширюватися – область, Україна. Її можна завершити у масштабах Слов’янська».
Нагадаємо, що 20 липня біля ДонОДА відбулася акція проти призначення Ляха. Як виявилося це ніяк не вплинуло на владу.





