Білоруське МВС підтвердило, що міліція здійснила попереджувальний постріл у повітря з помпової рушниці «для припинення незаконних дій».
Про це повідомила прессекретар МВС Білорусі Ольга Чемоданова у Telegram.
«Співробітники міліції затримували кілька активних учасників на проспекті Переможців. У цей час інші люди протестної акції, не менше ста осіб, намагалися їх відбити. Для припинення незаконних дій був проведений попереджувальний постріл у повітря з помпової рушниці», — йдеться у повідомленні.
До цього низка ЗМІ опублікували відео, де видно, що від парковки через дорогу йдуть кілька чоловіків у темному одязі в напрямку людей. У одного з них на голові надіта балаклава, в руках видно рушницю. У якийсь момент чути звук пострілу і видно дим з дула зброї.
Неизвестный стреляет из ружья во время протестов в Минске. pic.twitter.com/fsEHJPd2ex
— TUT.BY (@tutby) September 13, 2020
Нагадаємо. В Білорусі більше місяця тривають протести, викликані фальсифікацією виборів президента. Зокрема в неділю, 13 вересня, у Мінську та інших містах пройшов Марш героїв.





