Україна продала Китаю тони масок у січні-лютому, а вже у березні завозила китайські в Україну. 18 тонн випустили на продаж в Росію за найдешевшою ціною.

Про це з посиланням на відповідь Державної митної служби повідомив народний депутат від «Європейської солідарності» Володимир Ар’єв у Фейсбуці.  

Він написав, що митна служба надіслала відповідь на його запит через 3 місяці.

«Митниця нарешті змогла відповісти на мій запит, не минуло й трьох місяців. Отже, у січні-лютому цього року Україна продала за кордон понад 500 тон (!) медичних масок. Пам‘ятаєте дефіцит на початку карантину? Отож», – написав він.

І додав, що у січні-лютому Україна продала Китаю 80 тон масок у вже у березні завозила китайські в Україну.

«Це як? Або дурість, або поклали різницю в кишеню. З огляду на останні події, схиляюсь до другого варіанту», – написав він.

Крім того, Ар’єв додав, що в Росію відправили 18 тонн масок.

«Ну і вишенька на торті: забезпечити масками Збройні сили України на початку карантину не змогли. Зате 18 тон випустили на продаж в Росію. Агресору. Да, саме так виглядає бізнес на крові, а не ото все, що розповідало коломой-ТБ», – йдеться в повідомленні.

А також навів ціни, згідно яких в ціна масок для Росії була найменшою.

«UPD Olga Len слушно звернула увагу: Китаю продавали по 45.000$ за тонну, Польщі по 18.700$, а Росії найдешевше – лише по 3.300$ або по 25 копійок за маску(!!!). Мишебраття! Згадайте ціни у нас, коли ввели карантин», – написав нардеп і додав документи.