Президент України Володимир Зеленський розповів про нову мету уряду. За його словами, це переведення всіх відносин громадянина з державою в цифрову площину. Включаючи голосування на президентських, парламентських і місцевих виборах.
Про це він сказав сьогодні, 6 лютого, під час презентації мобільного застосунку «Дія» у Києві.
Він сказав, що наразі це мрія, але вони це зроблять.
«Взагалі наша мета – зробити так, щоб усі відносини з державою людина могла здійснювати за допомогою звичайного смартфона та інтернету, зокрема голосувати. І це наша мрія, і ми це зробимо – на президентських, парламентських або місцевих виборах. Це виклик, амбітний, але досяжний, – заявив президент.
Таким чином, на його думку, завдяки «Державі в смартфоні» громадяни зможуть зекономити свій час, свої гроші та нервові клітини.
Але зараз на шляху цифровізації стоять законодавство, опір чиновників і недостатні потужності інтернету в Україні. Все це застаріле, але у нього є воля. Тож все буде «е-країна».
«Але у нас є найголовніше – талановиті люди, які вміють досягти мети, вміють досягти змін. Кажуть, що для цього потрібна ще політична воля. У мене є воля. А значить, у нас буде е-країна», – заявив Зеленський.





