За публічного обвинувачення прокурорів Донецької обласної прокуратури суд ухвалив вирок мешканцю Харцизька за колабораційну діяльність (ч. 6 ст. 111-1 КК України).
Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.
Йому заочно призначено покарання — 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також суд заборонив обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування та державного управління, а також займатися діяльністю, пов’язаною з наданням публічних послуг, строком на 15 років.
За даними слідства, у березні 2022 року колишній директор місцевої телекомпанії «ТВ-Сфера» перейшов на бік ворога та очолив псевдомедіа, підпорядковане так званому «міністерству інформації днр».
Він забезпечував інформаційну підтримку окупаційної влади. Під його керівництвом телеканал поширював пропагандистські матеріали на користь держави-агресора. Також він давав працівникам редакції вказівки щодо підготовки контенту, спрямованого на героїзацію окупантів.






