Вже сьогодні, 12 травня, Укрзалізниця запроваджує можливість купівлі квитків на приміські поїзди через мобільний застосунок по всій території України.
Про це повідомила пресслужба перевізника.
За інформацією компанії, пасажири дедалі активніше користуються цифровими сервісами для оформлення квитків на приміські рейси. Наразі частка онлайн-продажів становить 13% від усіх способів придбання приміських квитків, а кількість оформлень щомісяця зростає.
У квітні, після інтеграції студентських пільг у застосунок, було зафіксовано 30 тисяч успішних оформлень. Також минулого місяця зафіксували пік 15 тис. приміських онлайн-квитків на добу. Крім того, у квітні кількість оформлень через застосунок зросла удвічі порівняно з березнем.
«А вже відсьогодні, з 12 травня, запускаємо можливість купівлі приміських квитків через застосунок по всій Україні», – додали в УЗ.
У компанії наголосили, що онлайн-квитки мають зробити користування приміськими перевезеннями зручнішим для пасажирів, а офіційне оформлення проїзних документів сприяє наповненню бюджету залізниці для забезпечення щоденного руху поїздів.






