Збройні Сили України впевнено реалізують стратегію знекровлення ворожої армії, зосереджуючись на знищенні її керівної ланки. Стало відомо про успішну ліквідацію чергової групи російських офіцерів, які керували загарбницькими підрозділами на різних ділянках фронту.
Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (позивний «Штірліц») у своїх офіційних соцмережах. За його словами, представники ворожого командування були «успішно демобілізовані».
Хто потрапив до списку втрат?
Згідно з оприлюдненими даними, додому у пакетах повернуться наступні представники офіцерського корпусу РФ:
- Майор Віктор Зубков;
- Капітан Ілля Таратинов;
- Капітан Віталій Скрипиця;
- Старший лейтенант Антон Тимченко;
- Старший лейтенант Олег Матицин;
- Лейтенант Ільнур Сагітов.
Наслідки для управління окупантів
Експерти зазначають, що втрата офіцерів середньої ланки — капітанів та майорів — є особливо болючою для російської армії. Саме ці люди безпосередньо планують операції на місцях та керують підлеглими в бою. Подібна «декапітація» підрозділів призводить до дезорганізації, втрати оперативності у прийнятті рішень та зниження боєздатності ворожих сил.
Смерть ворогам!







