На тлі санкцій та ймовірної конфіскації російських активів за Заході, у так званих «яструбів» російської політики спостерігається чергова хвиля розмахувань ядерною дубиною.  

Росія нічим не може відповісти на економічні санкція, бо жодних інструментів в неї для цього не існує. Тому увімкнувся режим спроби залякування ядерною зброєю та війною у Європі.

Серій Караганов – політолог, імперець, що мріє про відновлення СРСР, декан факультету світової економіки та світової політики НДУ ВШЕ погрожує Європі ядерною війною.

В інтерв’ю Multipolar Magazin він озвучив свої погрози:

«Європа повинна підготувати своє населення до війни. Захід відрізав нас від себе. Тому ми будемо з ним вести переговори тільки з позиції сили… Це війна. Тому на санкції потрібно відповідати військовими ударами. Ступінь і характер цих атак у відповідь необхідно ретельно розглядати в кожному конкретному випадку. Конфіскація мільярдів російських активів – не що інше, як грабіж та бандитизм. Тепер до мільйона людей в Європі повинні ризикувати своїм життям…».

Караганов, не лише політолог, а ще й радник Путіна. Він один з російських адептів ядерної війни.

Караганов відомий тим, що в нього є нерухомість у Німеччині та Італії.

Цю нерухомість у країнах  НАТО він придбав ще до початку повномасштабного вторгнення. Потім ця нерухомість потрапила під санкції, а перед цим кремлівський політолог намагався її переписати на свою дружину Катерину, але у нього нічого не вийшло.  Нерухомість у Німеччині Караганов здавав в оренду та отримував щомісячний дохід.   

Сергій Караганов раніше закликав до завдання ядерних ударів по Україні, а також ракетних ударів  по країнах Європи. Зокрема він пропонував завдати ракетного удару по Берліну, там де в нього є нерухомість. 

Рік тому він закликав відправляти колаборантів з окупованих територій до Сибіру, аби була романтика та інші принаді руського миру.

Нагадаємо, що депутат держдуми відреагував істерикою та погрозами на заяву міністра оборони Німеччини щодо нападу РФ на одну з країн НАТО.