Протягом дня російська армія здійснила 81 обстріл прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 194 вибухи. Під вогонь потрапили громади: Хотінська, Юнаківська, Миропільська, Краснопільська, Білопільська, Великописарівська, Есманьська, Хутір-Михайлівська та Середино-Будська.

Про це повідомляє Патріот Донбасу із посиланням на Сумську ОВА.

Миропільська громада зазнала одного з найпотужніших ударів – 12 вибухів від мінометів, керованих авіабомб (КАБ) та дронів. Внаслідок обстрілу поранено цивільну особу та зруйновано житловий будинок.

Найбільше вибухів зафіксовано у Юнаківській громаді98 вибухів, де ворог використовував артилерію, міномети, FPV-дрони та керовані авіабомби.

Також інтенсивні обстріли пережили Краснопільська громада (47 вибухів) та Великописарівська громада (21 вибух).

Росіяни продовжують тероризувати мирне населення прикордоння, застосовуючи широкий спектр озброєння – від артилерії до дронів-камікадзе. Інформація про постраждалих уточнюється.