Російські окупанти атакували Запорізьку область 424 рази за добу 6-7 березня. У 14 населених пунктах зафіксовані удари, що призвели до постраждалого та пошкодження інфраструктури.
Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
Противник здійснив атаку FPV дроном, коли чоловік працював на подвір’ї у Гуляйполі. Внаслідок атаки по Пологівському району 66-річний цивільний отримав поранення.
Окупанти також завдали 30 авіаударів по населених пунктах, таких як Новояковлівка, Плавні, Степове, Пʼятихатки, Лукʼянівське, Камʼянське, Гуляйполе, Залізничне, Чарівне та Темирівка.
Противник використав 235 БпЛА різної модифікації, які були спрямовані по Камʼянському, Гуляйполю, Щербаках, Новоданилівці, Малій Токмачці, Чарівному та Новодарівці.
Окупанти також провели 11 обстрілів з РСЗВ по Камʼянському, Щербаках, Малій Токмачці, Новоданилівці та Чарівному.
Загалом, під час обстрілів було зафіксовано 148 артобстрілів по території Камʼянського, Гуляйполя, Щербаків, Новоданилівки, Малої Токмачки, Чарівного та Новодарівки.
“Надійшло 19 повідомлень про пошкодження квартир, приватних будинків, гаражів”, – повідомив Федоров.
ОБСТРІЛИ УКРАЇНИ У НІЧ НА 7 БЕРЕЗНЯ
Херсонщина під обстрілами: 31 населений пункт атаковано, двоє загиблих
Росіяни вдарили по Полтавщині: травмована дитина
Скільки російських дронів збили над Сумщиною: дані ОВА
Російські безпілотники вдарили по Одещині: спалахнули пожежі






