Вночі 7 листопада російський агресор атакував Одесу ударними безпілотниками. У місті є пошкодження, постраждав 30-річний чоловік.
Про це повідомив глава Одеської ОВА Олег Кіпер.
Через падіння уламків пошкоджено фасад і скління 11-поверхового житлового будинку, 14 припаркованих автомобілів та газопровід (без загоряння). Також постраждало скління двох поруч розташованих п’ятиповерхівок.
Звернень про відселення не надходило, потреби в пункті обігріву немає. На місці працюють усі відповідні служби.
Постраждав 30-річний чоловік, який отримав легкі тілесні ушкодження — лікарі надали допомогу на місці.
Психологи ДСНС підтримали п’ятьох осіб, які потребували допомоги.
Нагадаємо, у ніч на 7 листопада Київ пережив чергову атаку ворожих БПЛА, яка тривала вісім годин. Є пошкодження у шести районах столиці, двоє людей постраждали.






