У рамках програми «Сила жінок» у Сваляві відбувся другий довгоочікуваний майстерклас для жінок ВПО з традиційної закарпатської випічки, який провела відома кондитерка Мирослава Голонич.

Про це розповіли на фейсбук-сторінці Центру спільного розвитку «Дієва громада». 

Під керівництвом пані Мирослави та її помічниць, жінки не лише дізналися багато цікавого про історію та секрети закарпатської кухні, а й власноруч приготували справжні шедеври: пухкі пончики з джемом, розсипчасті пляцки та ароматні кураб’є, тощо.

«Це був не просто майстерклас – це була справжня подорож у світ смаків та традицій. А ще це була чудова нагода поспілкуватися з новими людьми, поділитися досвідом та зарядитися позитивними емоціями», – йдеться у повідомленні. 

Учасниці отримали нові кулінарні навички та знання про закарпатську кухню, тож записники жінок поповнилися новими рецептами, які вони зможуть приготувати вдома.