Внутрішньо переміщеним особам, які евакуювалися з Енергодару у Запоріжжя чи Запорізьку область видаватимуть гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування. На одну сім’ю – один продуктовий набір.
Про це повідомляє “НСН Україна”.
Так, у сучасних реаліях придбання найнеобхідніших продуктових товарів для вразливих верств населення стало непростим завданням. На допомогу нужденним приходять благодійні організації, які розподіляють гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Французькі благодійники нададуть грошову допомогу переселенцям у Запоріжжі
Для отримання необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням. Про початок видачі наборів повідомлять у телеграм-каналі.
Видаватимуть набори за адресою: м. Запоріжжя, 10-й корпус ЗНУ (навпроти Незалежної України, 13).
Додаткові питання можна поставити за телефонами: 098 017 37 25, 099 750 59 94 (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 14:00).
Гуманітарна допомога надається Центром допомоги евакуйованим громадянам міста Енергодара за фінансової підтримки благодійного фонду Global Empowerment Mission Ukraine.






