Петиція на сайті Кабінету міністрів із закликом не забороняти сервіс бронювання фармацевтичної продукції у місцях продажу Tabletki.ua набрала необхідну для розгляду кількість підписів.
Про це повідомляє LIGA.net.
Створену 17 травня петицію на цей момент підтримали понад 27 000 українців.
Автор звернення співзасновник Tabletki.ua Євген Муравщик зазначає, що заборона використання Tabletki.ua та інших прайс-агрегаторів – це “удар і по споживачеві, і по ринку”.
На його думку, внаслідок заборони споживач втратить незалежне джерело інформації про наявні ліки та пропозиції цін зі знижками на них, а аптеки, що не мають фінансової можливості розробки власного продуктового сайту, втратять важливий канал зв’язку зі споживачем.
“Страждатиме конкуренція за споживача – асортимент ліків скорочуватиметься, ціни будуть рости, великі аптеки отримуватимуть перевагу над меншими”, – пояснив Муравщик.
Про те, що уряд планує заборонити роботу прайс-агрегаторів лікарських засобів, через які є можливість купувати ліки дешевше, стало відомо у п’ятницю, 17 травня. За словами Муравщика, вже розроблений відповідний проєкт постанови, яким розміщувати інформацію про лікарські засоби дозволять лише на сайтах аптек.
Довідка Tabletki.ua – це спеціалізований сайт, який дає користувачеві повну інформацію про ліки: інструкції, ціни, наявність в аптеках, аналоги. Реалізує можливість прямого бронювання товару в аптеках.






