В Україні з 24 лютого минулого рокудіє воєнний стан, який супроводжується загальною мобілізацією. З того моменту його продовжували вже 7 разів і в цей період військовозобов'язані громадяни можуть отримати повістку.

Про це розповівголова Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери», адвокат Ростислав Кравецьвиданню Факти.ICTV.

Він зазначив, що в українських чоловіків немає зобов’язання зʼявитися у територіальний центр комплектування (ТЦК) ні після 24 лютого, ні після 25-го, ні в будь-який інший час.

Кравець наголосив, , що інформація про нібито обов’язок прийти у військкомат впродовж 10 днів після введення воєнного стану є неправдивою.

«Немає правила, що впродовж 10 днів з моменту запровадження воєнного стану треба з’явитись у ТЦК. Це вигадана історія», – пояснив адвокат.

За словами експерта, організувати належним чином реалізацію військового обліку і мобілізації мають саме представники ТЦК, а не українські чоловіки.

Також він додав, що фактично строки притягнення до відповідальності всі пропущені.