Радник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Іван Ангелін зустрівся з родинами бійців 56-ої окремої мотопіхотної Маріупольської бригади.

Про це повідомляє Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Зазначається, що зустріч відбулася в Координаційному штабі, з питань поводження з військовополоненими.

Іван Ангелін роз’яснив присутнім механізми обміну й повернення тіл загиблих військовослужбовців.

«Процес повернення тіл є дуже складною процедурою. Першочергово локації імовірного зникнення чи поховання тіл наносяться на інтерактивну карту. Після деокупації та розмінування територій пошуковці одразу вирушають на підняття тіл загиблих!» – зауважив під час зустрічі радник Уповноваженого Іван Ангелін.

Також він нагадав, що працює гаряча лінія Уповноваженого, щодо юридичних консультацій.

Родини зниклих безвісти можуть отримати юридичну консультацію за телефоном: (066) 053-11-39. Колл-центр працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00.