Жителі Луганської області продовжують подавати заявки про надання компенсації за пошкодження та знищенне житло. Наразі таких повідомлень вже понад 37 тисяч,з них 21 тисячу заявок вже зареєстрували в базі.

Про це під час брифінгуповідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор, передає Суспільне.

"Заяви продовжують надходити. Люди могли отримати відмову, якщо, наприклад, подали неповний пакет документів", — розповів Лисогор.

Для усунення проблем надався місяць. Нині, за словами очільника ОВА, жителі Луганщини мають змогу звернутися до одного з 18 луганськихгуманітарних хабів, принісши пакет документів, де й допоможуть подати заявку.

Луганська ОВА разом з Урядом розробляють механізм, який дозволить дистанційно оцінювати факти пошкодження чи руйнування майна на окупованих територіях.

За словами Лисогора, це можна зробити, зокрема, за допомогою супутників тощо.

Нагадаємо,в Українізапрацювала програма грошової допомоги "єВідновлення", яка дозволить власникам пошкодженого внаслідок російської агресії майна, отримати компенсацію на його відновлення.

.