Росіяни усю ніч били по Дніпропетровській області з різної зброї. Накрили вогнем два райони – Криворізький та Нікопольський. Зафіксовано серйозні руйнування.
Про це повідомляє глава Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
«У Криворізькому районі поцілили ракетами по енергетичній інфраструктурі. Серйозні руйнування. Без електрики залишилися міста та села у Апостолівській, Зеленодольській, Широківській та Софіївській громадах і один з районів Кривого Рогу. Знеструмлені насосні станції місцевих водоканалів. У цих же громадах перебої з водою», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що тривають відновлювальні роботи.
У Кривому Розі внаслідок ворожої атаки понівечений двоповерховий будинок. Попередньо, люди не постраждали. На місці працюють рятувальники та правоохоронці.
Нікопольський район російські окупаційні війська усю ніч обстрілювали з «Градів», «Ураганів» та важкої артилерії. Скерували на Марганецьку та Червоногригорівську громади до 60 снарядів.
Людей не зачепило. Пошкоджені житлові будинки.
Нагадаємо, вночі росіяни влучили в об'єкт енергетичної інфраструктури на Криворіжжі, внаслідок чого багато населених пунктів залишилися без електрики.





