Російські пропагандистські медіа використали відео ракетного удару 10 жовтня, поширене жителем Львова, для проведення спеціальних інформаційно-психологічних операцій проти України. Чоловіка затримала Служба безпеки.
Про це повідомляє Управління СБ України у Львівській області.
Затриманий чоловік жалкує про свій необачний вчинок щодо поширення саме таких записів – моменту ураження критичної інфраструктури ворожою ракетою.
«10 жовтня, з власної ініціативи, я поширив відео – момент ракетного обстрілу критичної інфраструктури у Львові. Нажаль, згодом, пропагандистські медіа використали його для проведення спеціальних інформаційно-психологічних операцій проти України. Я усвідомив хибність дій, адже не мав наміру нашкодити Україні. Закликаю усіх не повторювати моєї помилки – не викладати відео з наслідками ракетних атак, адже вони можуть використовуватись для коригування точності завдання ударів повторно», – повідомляє він.
Правоохоронці нагадують, що вони активно відпрацьовують кожен випадок поширення таких відео в мережі інтернет і вживають всіх необхідних пошуково-процесуальних дій зі встановлення та притягнення фігурантів до відповідальності.
Також СБУ зазначає, що за подібні дії передбачена кримінальна відповідальність.





