Компанія The Brothers Brick створила фігурки LEGO у вигляді українського аеророзвідника, дрона та службового собаки.
Про цеповідомляєукраїнська аеророзвідка у Facebook.
Автором розробки є Ендрю Бікрафт – засновник компанії та головний редактор новинного сайту The Brothers Brick.
Головною фігурою композиції є захисник-аеророзвідник у військовій формі. У руках він тримає пульт від безпілотника, за його спиною – наплічник, а на голові – гарнітура.
"Це – фан-арт, створений за допомогою готових елементів конструктора та кастомно надрукованих деталей",– йдеться у повідомленні.
За словами Бікрафта, на творчість його надихнула стаття The Guardian про аеророзвідників, які допомогли зупити наступ росіян на Київ.
"Українські інновації та технології зробили величезні зміни з початку війни. Аеророзвідка допомогла зупинити наступ на Київ",–написаввін у Twitter.
Як розповідають в аеророзвідці, фігурки зроблені із власних матеріалів Ендрю Бікрафта. Додають, що у такий спосіб головний редактор однієї з найбільших платформ про конструктор LEGO хоче підтримати українських аеророзвідників під час повномасштабної війни в Україні.






