Сьогодні, 24 серпня, у тимчасово окупованому Донецьку під обстріл потрапив торговий центр "Галактика", розташований у будівлі колишнього "Епіцентру". Внаслідок цього виникла масштабна пожежа.

Про це повідомляє видання "Новини Донбасу".

За словами місцевих жителів, будівля торгового центру зазнала руйнувань. Після обстрілу виникла пожежа, а дим помітили в різних районах міста.

Так званий "мер" Донецька Олексій Кулемзін заявив, що в ТЦ прилетів снаряд. Зазначається, що персонал торгового центру було евакуйовано. За попередніми даними, постраждалих немає.

Варто зазначити, що ТЦ "Галактика" функціонує на базі колишнього "Епіцентру". Він знаходиться у Ленінському районі Донецька.

Нагадаємо, вчора у центрі Донецьку пролунали вибухи. Окупанти заявили про "приліт" по будівлі так званої адміністрації ватажка угруповання "днр" Дениса Пушиліна.