На Херсонщині відновлено трансляцію українського телебачення. Окупанти ще у березні перервали мовлення національних каналів, замінивши їх на пропагандистське ТБ Росії.

Про поновлення трансляції повідомили мешканці Херсонщини у соцмережах. "У Херсонській області з'явилося українське ТБ!", – йдеться упублікаціїодного з місцевих пабліків.

Так, тепер населення регіону може дізнаватися правдиву інформацію, отримавши доступ до всеукраїнського телемарафону.

Нагадаємо, на початку березня стало відомо, що російські загарбники захопили студію телебачення й телецентр, а також відключили телевізійний сигнал.

А у червні пропагандисти Кремля заявили, що мовлення росТВ "налагоджено" на всій території Херсонської області.