Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що відповіддю на ракетний удар по ТЦ у Кременчуці має бути збільшення військової підтримки для України.

Як повідомляє 24 канал, ракета російських окупантів вдарила по торговому центру «Амстор» у другій половині дня. Пізніше було зафіксовано ще один «приліт» – друга ракета вдарила по пустирі у місті.

Президент Польщі зазначив, що Росія запустила ракети по Кременчуку напередодні саміту Північноатлантичного альянсу.

«Напередодні Мадридського саміту НАТО Росія вчинила черговий військовий злочин проти мирного населення. Цього разу в Кременчуці, Україна», – зазначив Дуда.

Він наголосив, що на обстріл торгового центру, наповненого невинними людьми, потрібно відповісти більшою військовою підтримкою України – захисниці Європи.