Інтернет-провайдерів Донецької області навіть під інтенсивними ворожими обстрілами можуть продовжувати свою діяльність завдяки резервному живленню систем Tesla Powerwall 2.
Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.
«Tesla Powerwall 2 вже забезпечує місцевих інтернет-провайдерів резервним живленням, попри постійні обстріли та відсутність електрики», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що завдяки потужному акумулятору та сонячним панелям від Ілона Маска лікарі, комунальники, пожежники та жителі міст будуть залишатися на зв'язку.
«Плануємо й далі допомагати українським інтернет-провайдерам працювати та з’єднувати людей, попри повномасштабну війну», – зазначили у міністерстві.
Як повідомлялося, засновник компанії SpaceX Ілон Маск допоміг забезпечити Україну станціями Starlink та доступом до супутникового інтернету. Окрім цього, він передав Україні станції Tesla Powerwall.





