У п’ятницю, 29 травня, незаконні збройні формування РФ 13 разів порушили режим тиші, обстрілюючи позиції Об’єднаних сил з 120 та 82 мм мінометів, що заборонені Мінськими угодами. Крім того, ворог застосував гранатомети, кулемети та стрілецьку зброю. Таку інформацію надає пресцентр ООС у ранковому зведенні.

На жаль, в результаті обстрілів наших позицій російськими окупантами один з українських воїнів був поранений.

“У вечірній час з окупованого Первомайська збройні формування РФ цілеспрямовано обстріляли ділянку розведення № 2 Золоте зі станкових протитанкових гранатометів. Такі провокації вкотре засвідчили, що ворог свідомо не бажає дотримуватись існуючих мирних домовленостей”, – йдеться у повідомленні.

В районі відповідальності ОТУ “СХІД” російсько-терористичні збройні формування цілеспрямовано обстрілювали наші позиції поблизу Богданівки, Невельського, Березового, Новотроїцького, Лебединського та Старогнатівки. Поруч з Авдіївкою ворог відкривав вогонь з 82 мм мінометів.

В районі відповідальності ОТУ “ПІВНІЧ” збройні підрозділи російського агресора із заборонених 120 мм мінометів обстріляли наших захисників поблизу Луганського, а з мінометів калібру 82 мм – неподалік Гладосового та Новгородського. Околиці Кримського ворог двічі обстрілював з гранатометів і кулеметів.

“Українські оборонці вжили вичерпних заходів для припинення вогню з боку збройних формувань РФ, після чого загарбники відмовилися від подальшої активності. За даними розвідки, 29 травня наші воїни поранили одного окупанта”, – звітує штаб ООС.

З настанням нової доби, 30 травня, ворог проявив вогневу активність поблизу Авдіївки, здійснивши збройні провокації з гранатометів і великокаліберних кулеметів.

“Такі підступні дії без відповіді не залишилися – вогнем зі штатного озброєння по позиціях окупантів наші підрозділи рішуче подавили активність противника”, – інформує пресцентр ООС.